Kurzy pro dospělé

Na lekce pro dospělé se přihlašujte na webu, tel: 605 826 417, nebo ve FB skupině: RDC studio - LEKCE PRO DOSPĚLÉ (Ostrava)
Kurz Leták / popis...
FYZIOTRÉNINKKondiční cvičení s fyzioterapeutem. Vhodné pro začátečníky i pokročilé....
ZDRAVÁ ZÁDARelaxační cvičení s fyzioterapeutem. Vhodné pro začátečníky i pokročilé....
BODYFORM...
FIT DANCELekce je pro začátečníky, pro lepší kondici i dobrou náladu. Je složená z jednoduchých tanečních choreografií v různých stylech - latino, afro, street, ladies a MTV dance....
KRUHOVÝ TRÉNINKIntervalové cvičení na stanovištích na posílení celého těla. 
...
LATINO SÓLO
Samba, chacha, rumba, paso doble, jive, salsa, merengue a bachata… to vše se v lekcích naučíte. Lekce jsou určeny pro ženy, které milují tanec a latinskoamerickou hudbu, chtějí se naučit základní kroky nebo se jen odreagovat....
POWERJÓGA s dětmi i bez dětíPowerjóga je dynamický styl jógy, který efektivně zapojuje celé tělo. Lekce jsou inspirované fyzioterapeutickou jógou, kterou se snaží spojit s powerjógou. Lekce trvají 90 min a budou nepravidelně v neděli od 9 hod. Rezervace nutné na tel. 732877502, termíny lekcí budou zasílány dopředu. Cena 180 Kč/lekce.   
Powerjóga pro maminky s dětmi je kombinace powerjógy a posilování, s neustálým dohledem nad svými ratolestmi. S sebou podložku, svačinky, pití a hračky. Dětem budou nabídnuty další herní prvky. Lekce budou v úterý nebo ve čtvrtek (dle zájmu) od 9 do 10 hod. Věk dětí není omezen.  Rezervace nutné na tel. 732877502, termíny lekcí budou zasílány dopředu. Cena 150 Kč/lekce. 
...
Vyhledávání