Vyhledávání

Kurzy pro dospělé

Na lekce pro dospělé se přihlašujte na tel. 605826417 nebo ve FB skupině: RDC studio - LEKCE PRO DOSPĚLÉ (Ostrava)
Kurz Leták / popis
JÓGA V KONDICIJóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Potřebujete se uvolnit, odpočinout si a zároveň protáhnout a posílit své tělo? Přijďte si vyzkoušet jógu. Na lekcích se naučíte uvolnit a správně dýchat (plný jógový dech, dech udžají). Protáhnete své tělo a zlepšíte hybnost svých kloubů, v dynamické části posílíte střed těla a tím zlepšíte stav své páteře (mix jang a jin jógy). Závěr bude patřit relaxaci a krátké meditaci, ve které si vyzkoušíte práci se svou myslí. Cvičení je vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé, budeme postupovat krok za krokem, naučíme se respektovat své tělo a být tady a teď.
YIN JÓGAYin jóga je styl jógy, ve kterém setrváváme delší čas v jednotlivých pozicích, protahujeme se a tím působíme na své klouby, pojivovou tkáň a fascie – tím je vyživujeme.Výdrž ve statických pozicích nás, kromě působení na klouby, učí vědomě se uvolnit, vnímat svůj dech a své tělo, uvědomit si své limity. Učíme se respektovat sami sebe a být v rovnováze. Yin jóga na fyzické rovině znamená pružnější tělo, zdravější klouby a lepší funkci vnitřních orgánů. Na druhé straně znamená také klid a emoční rovnováhu. Statické pozice proložíme krátkými úseky dynamické jógy, ve kterých posílíme střed těla. Na závěr vás čeká uvolnění v relaxaci. Seznámíme se také s teorií pěti elementů dle TČM.
BODYFORM
PILATESChcete se napojit na své tělo a mysl? Pilates jako cvičební systém zlepšuje svalovou kontrolu, flexibilitu, sílu a dýchání. Je zaměřené na posílení a protažení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Pohyb vychází ze stabilního středu. Napomáhá k uvědomění si vlastního těla, ovládání pohybu a k duševní pohodě. 
KRUHOVÝ TRÉNINKDopolední trénink s dětmi i bez dětí / odpolední bez dětí. Intervalové cvičení na stanovištích na posílení celého těla. Děti si mohou hrát v sále na podložce a ty větší se s námi zapojit do cvičení. Na každém stanovišti bude cvičení jak pro dospělého, tak pro dítě.

TANEČNÍ PRO PÁRYZákladní kurz pro začínající páry, základy tanců valčík, waltz, foxtrot, polka, tango, blues, chacha, jive, salsa aj. Kurz je vhodný pro páry bez předchozích zkušeností.
TABATA
Intervalový ranní trénink - 20sekud intenzivního cvičení, 10 sekund pauza, to se opakuje 8krát. Cvičení je velmi intenzivní a rychle pomáhá zlepšit výkonnost. V průběhu lekce je možné využít hlídání dětí ve vedlejším sále (hernička pro děti).