Kurzy pro dospělé

Na lekce pro dospělé se přihlašujte na webu, tel: 605 826 417, nebo ve FB skupině: RDC studio - LEKCE PRO DOSPĚLÉ (Ostrava)
Kurz Leták / popis...
FYZIOTRÉNINKKondiční cvičení s fyzioterapeutem. Vhodné pro začátečníky i pokročilé....
ZDRAVÁ ZÁDARelaxační cvičení s fyzioterapeutem. Vhodné pro začátečníky i pokročilé....
BODYFORM...
LATINO SÓLOSamba, chacha, rumba, paso doble, jive, salsa, merengue a bachata… to vše se v lekcích naučíte. Lekce jsou určeny pro ženy, které milují tanec a latinskoamerickou hudbu, chtějí se naučit základní kroky nebo se jen odreagovat....
KRUHOVÝ TRÉNINKIntervalové cvičení na stanovištích na posílení celého těla. 
...
ZumbaFit SENIOR
Lekce je určena pro všechny, kteří si užívají aktivního stáří, kteří milují taneční rytmy, jsou mladí na duchu a chtějí si udržet fyzické i mentální zdraví co nejdéle. Dále je zumba určena pro lidi s omezením pohybu ( zdravotně znevýhodněné), těhotné ženy , úplné začátečníky, k redukci hmotnosti, ke snížení stresu, ke zlepšení spánku a zkvalitnění celkového života. Lekce je bez divokých pohybů a poskoků, v různých pozicích dle stavu klienta a v rytmu latinskoamerické i mezinárodní hudby. Hodina je rozdělena na 3 části: 1. Rozcvička- ke zvýšení tepové frekvence 2. Tanec- udržení tepové frekvence 3. Závěr - trénink rovnováhy a flexibility s protažením. ...
POWERJÓGA s dětmi i bez dětíPowerjóga je dynamický styl jógy, který efektivně zapojuje celé tělo. Lekce jsou inspirované fyzioterapeutickou jógou, kterou se snaží spojit s powerjógou. Lekce trvají 90 min a budou nepravidelně v neděli od 9 hod. Rezervace nutné na tel. 732877502, termíny lekcí budou zasílány dopředu. Cena 180 Kč/lekce.   
Powerjóga pro maminky s dětmi je kombinace powerjógy a posilování, s neustálým dohledem nad svými ratolestmi. S sebou podložku, svačinky, pití a hračky. Dětem budou nabídnuty další herní prvky. Lekce budou v úterý nebo ve čtvrtek (dle zájmu) od 9 do 10 hod. Věk dětí není omezen.  Rezervace nutné na tel. 732877502, termíny lekcí budou zasílány dopředu. Cena 150 Kč/lekce. 
...
Vyhledávání